Vstavané skrine

V súčasnosti sú vstavané skrine a šatníky na mieru s posuvnými dverami pravdepodobne najobľúbenejším riešením nedostatku úložného priestoru v domácnostiach.

Pre našich odberateľov vstavaných skríň a šatníkov zabezpečíme bezkonkurenčné ceny výrobkov, ktoré spĺňajú všetky kvalitatívne požiadavky na súčasnom trhu. Ponúkame širokú škálu dekorov drevotrieskových materiálov a neustále dopĺňame nové výrobky podľa práve prebiehajúceho trendu a požiadavky konečných zákazníkov. Neustále rozširujeme a dopĺňame náš sortiment o nové produkty tak aby sme vyhoveli všetkým klientom našich odberateľov.

Vstavené skrine dodávame v komplexnom balíčku – od návrhu až po samotnú montáž. Do procesu tvorby môžete zasahovať podľa vášho uváženia. Takisto môžete všetko nechať na nás.

Vstavané skrine dokážeme vybaviť rôznymi druhmi drôtených programov, ktoré sú zárukou praktického a funkčného usporiadania vnútorného priestoru.

So vstavanými skriňami si môžete byť istí, že dostanete výrobok tej najlepšej kvality. Jednotlivé časti vstavaných skríň vyrábame na kvalitných strojoch použitím najmodernejších technológii. Následne všetky komponenty vstavaných skríň precízne zmontujeme priamo vo vašej spálni.

Vstavané skrine vám budú tvoriť príjemnú spoločnosť po množstvo krásnych rokov. S našimi vstavanými skriňami budete zaspávať aj vstávať do nového dňa.

Vďaka svojim rozmerom bývajú vstavané skrine často dominantným prvkom interiéru, ktorý tak môže výrazne zmeniť jeho vzhľad a umocniť celkovú atmosféru priestoru. Stačí si len zvoliť tú správnu kombináciu materiálov. Vstavané skrine fádnych farieb a materiálov sú už dávno minulosťou.
Výplne posuvných dverí ponúkame v rôznych farbách. Do menších priestorov sú vo všeobecnosti vhodnejšie svetlejšie materiály, ktoré odrážaj svetlo a priestor tak pôsobí väčším dojmom. Rovnako priestor zväčšia skrine so zrkadlom.
Neutrálne farby majú navyše tú výhodu, že sa veľmi dobre kombiinujú – pokiaľ sa niekedy v budúcnosti rozhodnete zariadeť priestor novým nábytkom, zmeniť farby stien, či doplnkov, stále môže všetko spolu ladiť.
Pestré a výrazné farby robia zo skrine výraznú dominantu priestoru.
Nadčasová čierno – biela kombinácia je jedným zo stále aktuálnych trendov v interiérovom dizajne. Aby čierna vstavaná skriňa nepôsobila príliš, dá sa vhodne  doplniť výrazným, napríklad čierno – bielym motívom.
Vstavané skrine vyrobené na mieru sa prispôsobia nielen rozmerovo konkrétnemu priestoru a vnútorným usporiadaním individuálnym potrebám a účelu použitia, ale vizuálne aj vkusu užívateľa. Či už ste zástancom moderného minimalizmu, alebo dávate prednosť skôr tradičnému štýlu a prírodným materiálom, vstavanú skriňu či šatník Vám navrhneme tak, aby ladil s ostatným zariadením interiéru.